Reeglid

* Töötoas osalejaks loetakse meili kaudu registreerunu, kes on osalustasu ära maksnud maksetähtajaks. 
* Facebooki ürituse juurde ennast osalejaks märkinuid osalejaiks ei loeta.
* Töötoas osalemisest loobumise korral palume sellest teada anda teiste osalejate ja juhendaja huvides. Vastasel juhul satub "musta nimekirja", mis tähendab, et enam meie töötubades osaleda ei saa.
* Kui osalustasu on makstud ja selgub, et töötoas osaleda ei saa, tuleb sellest teatada vähemalt 24 tundi enne töötoa toimumist, kui soovid oma makset tagasi saada. Hilisema teatamise puhul on meil õigus raha mitte tagasi maksta, kuna juhendaja on omad kulutused juba teinud ning ruum broneeritud. Viisakas on esitada ka oma loobumise kohta põhjendus.
* Enne töötoas osalemist palume hoolikalt lugeda läbi töötoa kirjeldus - mida vaja kaasa võtta, kus ja millal toimub jne.
* Kui tunned, et hakkad hiljaks jääma, helista kontakti alla oleval telefonil, kuna sinu hilinemine lööb kursuse käigu sassi ka kõigi teiste jaoks ning juhendaja teab vaimu valmis panna. Samuti ei pruugi uksed kogu aeg lukust lahti olla.
* Töötuba võib ära jääda, kui maksetähtajaks pole laekunud osalustasusid vajaliku arvu osalejate poolt. Töötoa toimumine otsustatakse hiljemalt kaks päeva enne töötoa toimumist, osalejate nõusolekul ka üks päev enne.

Reeglistik on välja töötatud "tänu" osadele osalejaile, kes pole teatanud, õigeks ajaks maksnud või kohale ilmunud ja kaitseb juhendajate ning teiste osalejate huve.