28. aprillil kell 10-15 Tumbade, korvide ja istepatjade heegeldamine

Õpituppa on oodatud kõik huvilised, kes soovivad selgeks saada korvide, tumbade ja istepatjade erinevaid heegeldamise tehnikaid. Istepatju ja tumbasid on hea pakkuda külalistele mõnusaks istumiseks ning on ka hubased praktilised dekoratiivesemed kodus. Korvidesse saab paigutada äärmiselt palju asju, teepakikestest mänguasjadeni. Kuju, disaini ja otstarbekuse saab iga heegeldaja ise määrata.
Räägime ka tumbade ja istepatjade erinevatest täitmise võimalustest. Juhendaja pakub omalt poolt paksu loodusvalget trikotaažpaela, mille kilohind on 6 euri. Oma materjaliga tulijad peavad arvestama, et vajadusel tuleb materjal keerata topelt, et saavutada vajalik paksus.
Töötoas kulub tumbade, istepatjade ning korvide heegeldamise peale ligikaudu 6 kg. Võib ka vähem materjali kaasa võtta, sellisel juhul tulevad töötoas heegeldatavad esemed väiksemat mõõtu.
Juhendaja annab omalt poolt kaasa meeldetuletusjuhendi.
Pakume ka natuke näksimist ja juua. 

Kaasa:
1. Nr 12 heegelnõel või sularaha, et juhendajalt osta (6 euri tk) - anna registreerumisel teada.
2. Vaiba heegeldamise materjal. Kes soovib loodusvalget paksu materjali juhendajalt, peaks soovist teada andma (loodusvalge kg 6 euri).
Oma materjaliga tulijad peavad arvestama, et vajadusel tuleb materjal keerata topelt, et saavutada vajalik paksus. Töötoas kulub tumbade ja istepatjade heegeldamise peale ligikaudu 6-8 kg. Võib ka vähem materjali kaasa võtta, sellisel juhul tulevad töötoas heegeldatavad esemed väiksemat mõõtu.
KÕIKIDEST SOOVIDEST TULEB REGISTREERIMISEL TEADA ANDA!

Tase: vajalikud heegeldamise algoskused ehk siis põhiliste silmuste heegeldamine peaks olema selge või lühikese ajaga meelde tuletatav.
Aeg: 5 tundi
Koht: Rännaku pst 1, Tallinn (Pääsküla noortekeskus)
Registreerumine: siilike36@gmail.com ning lisaküsimused juhendajale tootuba@online.ee
Osalustasu: 30 eurot, millest 10 euri on ettemaks, mis garanteerib õpitoas koha ning 20 euri juhendajale kohapeal. (+ juhendajale kohapeal heegelnõela ja materjali tasu)
Töötuba toimub piisava arvu osalejatega.
NB! Kuna jalatsid tuleb ära võtta, palume soovi korral kaasa võtta vahetusjalatsid!