Heegeldatud tumbad, istepadjad ja korvid


Õpituppa on oodatud kõik huvilised, kes soovivad selgeks saada korvide, tumbade ja istepatjade
erinevaid heegeldamise tehnikaid. Istepatju ja tumbasid on hea pakkuda külalistele mõnusaks istumiseks ning on ka hubased praktilised dekoratiivesemed kodus. Korvidesse saab paigutada äärmiselt palju asju, teepakikestest mänguasjadeni. Kuju, disaini ja otstarbekuse saab iga heegeldaja ise määrata.
Räägime ka tumbade ja istepatjade erinevatest täitmise võimalustest.
Juhendaja pakub omalt poolt paksu loodusvalget trikotaažriba, mida on hea heegeldada ühekordselt, kuna heegeldatav ese jääb tugev.
Oma materjaliga tulijad peavad arvestama, et vajadusel tuleb materjal keerata topelt, et saavutada vajalik paksus..
Töötoas kulub tumbade, istepatjade ning korvide heegeldamise peale ligikaudu 6 kg. Võib ka vähem materjali kaasa võtta, sellisel juhul tulevad töötoas heegeldatavad esemed väiksemat mõõtu.
Juhendaja annab omalt poolt kaasa meeldetuletusjuhendi.
Pakume ka natuke näksimist ja juua.
Juhendab  Nele Vainu.
Kaasa tuleb võtta:
1. vastavalt heegeldatava eseme värvusele niit ja nõel;
2. Nr 12 heegelnõelad (kui soovid juhendajalt, siis arvesta 5.50 ühe ergonoomilise heegelnõela kohta ja anna oma soovist teada);
3. Trikotaažriide pael (anna teada, kui soovid juhendajalt!). Soovi korral saab sellist ka juhendajalt rohkem kaasa osta (5 eurot kilo, rull võib varieeruda 6-8 kilo).
Tase:  keskmine, st heegeldamine peab olema enne tundi selge või meelde tuletatud (tunnis heegeldame esemeid, mitte ei õpi silmuseid!)
Aeg: 5 tundi
Küsi pakkumist: siilike36@gmail.com
Töötuba toimub piisava arvu osalejatega.